Arabian 25 torebek

rating
  • 12,50 zł
  • Cena w punktach:240
  • Marka: MABROC
  • Punkty lojalnościowe:12
  • Dostępność:Na stanie

THE LEGENDS COLLECTION Odważne połączenie smaków czarnej i zielonej herbaty pochodzących z najwyższych upraw z Cejlonu, wzbogaconych o płatki kwiatów i naturalny, słodki aromat malin. Uznawana i uwielbiana przez miłośników herbaty typu blended na całym świecie. Określana często jako "..

THE LEGENDS COLLECTION 

Odważne połączenie smaków czarnej i zielonej herbaty pochodzących z najwyższych upraw z Cejlonu, wzbogaconych o płatki kwiatów i naturalny, słodki aromat malin. 

Uznawana i uwielbiana przez miłośników herbaty typu blended na całym świecie. 

Określana często jako "słodki grzesznik", pozwoli przenieść się w niezwykły świat arabskiego orientu... 

Waga: 25 x 2g

Opakowanie: oryginalne producenta, elegancka puszka metalowa

Typ i skład herbaty: herbata w torebkach mieszana zawierająca herbatę CZARNĄ BOPF , herbatę ZIELONĄ, płatki kwiatów (róży oraz nagietka) oraz ekstrakt z malin. Bez konserwantów. 

BOPF (skr. Broken Orange Pekoe Fannings) – oznaczenie czarnej herbaty informuje, że poddawana jest procesowi łamania liści do postaci drobnej granulki. Do produkcji tej herbaty zbierane są drobne, najdelikatniejsze liście pochodzące z najwyższych części pędu herbacianego. 

Sposób parzenia:

"Herbata odda wszystko, co w niej tkwi, jeśli otrzyma wszystko czego potrzebuje"

1) Ilość suszu: 1 torebka na filiżankę.
2) Woda: bardzo ważny etap. Herbata jest bardzo wrażliwa na wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Dlatego ważne jest aby do zaparzenia bardzo dobrej, aromatycznej herbaty użyć wody miękkiej o małej zawartości wapnia. Jeśli takiej nie posiadamy w naszych kranach, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie filtrów domowych, wyposażonych w wymienniki jonowe i węgiel aktywowany do usuwania wapnia, chloru oraz ołowiu i miedzi. Można również użyć wody mineralnej, niegazowanej, niskowęglanowej. 
4) Temperatura wody: 97˚C tzw. biały wrzątek, czyli po zagotowaniu się wody proszę poczekać aż przestanie wrzeć
5) Czas zaparzania: 3-5 min pod przykryciem

Największe swoje właściwości herbata posiada do 20 min po jej zaparzeniu.

Liście tej herbaty można zaparzyć 1 raz!

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry