Filiżanka do degustacji

rating
  • 50,00 zł
  • Cena w punktach:1000

Opis: Zaparz i posmakuj herbaty jak prawdziwy ekspert i degustator. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowo praktyczną filiżankę, która pozwoli na przygotowanie odpowiedniej ilości doskonałego naparu cejlońskiej herbaty. Wykonana z białej porcelany będzie również świetnym dodatkiem do herbaty..

Opis: Zaparz i posmakuj herbaty jak prawdziwy ekspert i degustator. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowo praktyczną filiżankę, która pozwoli na przygotowanie odpowiedniej ilości doskonałego naparu cejlońskiej herbaty. 

Wykonana z białej porcelany będzie również świetnym dodatkiem do herbaty w formie prezentu dla miłośnika tego trunku. 

 

Opakowanie: składa się z profesjonalnej filiżanki/zaparzacza oraz większej filiżanki w stylu wschodnim do przelania naparu i degustacji. 

 

Sposób użycia: Wsyp 1,5 – 2g dowolnego suszu herbacianego. Zalej wodą o odpowiedniej temperaturze i przykryj wieczkiem aby napar odpowiednio się zaparzył (czas również uzależniony jest od gatunku herbaty).  Następnie przytrzymując wieczko od góry palcem włóż zaparzacz do większej filiżanki otworem (z ząbkami) skierowanym w dół i poczekaj aż herbata się przeleje. Wyjmij zaparzacz i gotowe! 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry