Zielona Soursop 100g

rating
  • 22,00 zł27,50 zł
  • Cena w punktach:300
  • Marka: MABROC
  • Punkty lojalnościowe:22
  • Dostępność:Na stanie

Rozkoszuj się doskonałym egzotycznym smakiem owocu soursop z zieloną herbatą. Świeży owoc flaszowca miękkociernistego jak brzmi jego botaniczna nazwa, zyskał ogromną sławę, dzięki naturalnym właściwościom zabijania komórek nowotworowych. Dzięki temu nazywa się go „magicznym owocem tropików”. Niektór..

Rozkoszuj się doskonałym egzotycznym smakiem owocu soursop z zieloną herbatą.

Świeży owoc flaszowca miękkociernistego jak brzmi jego botaniczna nazwa, zyskał ogromną sławę, dzięki naturalnym właściwościom zabijania komórek nowotworowych.

Dzięki temu nazywa się go „magicznym owocem tropików”.

Niektóre źródła podają, że badania przeprowadzone w 1976 roku potwierdzają, że soursop jest 10 000 razy skuteczniejszy w walce z 21 odmianami nowotworów niż chemioterapia.

Niezależnie od tego, czy informacje te są prawdziwe, nie ulega wątpliwości, że owoce soursop są bardzo bogate w witaminy i doskonale zabezpieczają nasz system immunologiczny.

W połączeniu ze zdrowotnym działaniem herbaty zielonej typu GP1, stanowią produkt, który podbija coraz większą rzeszę miłośników herbaty.

Soursop Green Tea znana jest ze swojego wyjątkowego, wyrazistego i orzeźwiającego smaku. 

To tropikalne połączenie zielonej herbaty, pochodzącej z najwyższych regionów Cejlonu – Nuwara Eliya i owocu soursop, sprawia, że możemy wzbogacić się o nowe egzotyczne, herbaciane doświadczenie…

Waga: 100g

Opakowanie: oryginalne producenta, kartonik

Typ i skład herbaty: herbata sypka, mieszana zawierająca herbatę ZIELONĄ GP1, naturalny ekstrakt z soursop. Bez konserwantów.

GP1 (skr. Gun Powder gatunek nr 1) – oznaczenie zielonej herbaty informuje, że herbata produkowana jest z najmłodszych , najdelikatniejszych liści pędu herbacianego. Poddawana jest procesowi skręcenia i łamania liści.

W efekcie końcowym przypominają proch strzelniczy stąd jego angielska nazwa gun powder.

Ma wyraźny, lekko dymny smak. Liście GP1 zachowują dłużej swoja świeżość i cenne składniki niż jakakolwiek inna zielona herbata.

Powszechnie stosowana przez sportowców do poprawy wytrzymałości w okresie 3-6 godzin (pierwsze parzenie).

Sposób parzenia:

"Herbata odda wszystko, co w niej tkwi, jeśli otrzyma wszystko czego potrzebuje"

1) Ilość suszu: 2 – 2,5 g suszu na filiżankę.

2) Zaparzacz: duży, dający swobodę liściom do rozwinięcia się. Najlepsze są filiżanki porcelanowe wraz z oryginalnym porcelanowym wkładem do zaparzania herbaty czy ziół.

3) Woda: bardzo ważny etap. Herbata jest bardzo wrażliwa na wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Dlatego ważne jest aby do zaparzenia bardzo dobrej, aromatycznej herbaty użyć wody miękkiej o małej zawartości wapnia. Jeśli takiej nie posiadamy w naszych kranach, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie filtrów domowych, wyposażonych w wymienniki jonowe i węgiel aktywowany do usuwania wapnia, chloru oraz ołowiu i miedzi. Można również użyć wody mineralnej, niegazowanej, niskowęglanowej. 

4) Temperatura wody: 80˚C - 95˚C

5) Czas zaparzania: 3-5 min pod przykryciem

Największe swoje właściwości herbata zielona posiada do 20 min po jej zaparzeniu

Liście tej herbaty można zaparzyć aż 3-krotnie i za każdym razem mają zupełnie inne właściwości. Najlepszym jakościowo przez koneserów został uznany napar nr.2 

Najlepiej jednak kiedy liście nie są zbyt długo przetrzymywane. Z każdą godziną tracą bowiem na wartości. 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry