Kontrola Wagi 50g

rating
  • 29,90 zł
  • Cena w punktach:400
  • Marka: MABROC
  • Punkty lojalnościowe:30
  • Dostępność:Na stanie

Ajurweda to najstarszy system medycyny naturalnej znany w spisanej formie już od ponad 5000 lat. Jako koncepcja zdrowia i terapii Ajurweda uznawana jest od 1979 roku przez Światową Organizację Zdrowia. The Herbal Tea Collection to zestaw ziołowych herbat, które mają za zadanie w naturalny sposób pom..

Ajurweda to najstarszy system medycyny naturalnej znany w spisanej formie już od ponad 5000 lat. Jako koncepcja zdrowia i terapii Ajurweda uznawana jest od 1979 roku przez Światową Organizację Zdrowia.
The Herbal Tea Collection to zestaw ziołowych herbat, które mają za zadanie w naturalny sposób pomóc w leczeniu różnych dolegliwości.
Weight management  to ziołowa mieszanka stosowana od stuleci. W naturalny i zdrowy sposób pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Ta specjalistyczna ajurwedyjska mieszanka ziół i przypraw.
Jej regularne stosowanie przyspiesza metabolizm ciała i pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Dodatkową korzyścią jest obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi.

Waga:
20 x 2.5g

Opakowanie: oryginalne producenta, kartonik

Rodzaj: Herbata ajurwedyjska w saszetkach.

Skład: Liściokwiat garbnikowy, liście curry, zielona herbata kaempferia galanga, kolendra, kardamon, aerva lanata, fenkuł włoski,  płatki róży rdzawej, oraz płatki chabru bławatka.

Sposób parzenia: 1 saszetka na 200 - 250 ml wody

"Herbata odda wszystko, co w niej tkwi, jeśli otrzyma wszystko czego potrzebuje"

1) Woda: bardzo ważny etap. Herbata jest bardzo wrażliwa na wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Dlatego ważne jest aby do zaparzenia bardzo dobrej, aromatycznej herbaty użyć wody miękkiej o małej zawartości wapnia. Jeśli takiej nie posiadamy w naszych kranach, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie filtrów domowych, wyposażonych w wymienniki jonowe i węgiel aktywowany do usuwania wapnia, chloru oraz ołowiu i miedzi. Można również użyć wody mineralnej, niegazowanej, niskowęglanowej.
2) Temperatura wody: 97˚C tzw. biały wrzątek, czyli po zagotowaniu się wody proszę poczekać aż przestanie wrzeć
3) Czas zaparzania: 3 min pod przykryciem

Saszetkę tej herbaty można zaparzyć 1 raz!

Przeciwwskazania: Niepolecana dla dzieci poniżej 1 roku życia, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry