Oriental 25 torebek

rating
  • 12,50 zł
  • Cena w punktach:240
  • Marka: MABROC
  • Punkty lojalnościowe:12
  • Dostępność:Na stanie

THE LEGENDS COLLECTIONPerfekcyjne połączenie smaków czarnej i zielonej herbaty pochodzących z najwyższych upraw z Cejlonu, wzbogaconych o płatki róży, słonecznika, nagietka oraz naturalne aromaty z truskawki i cytryny sprawi, że przeniesiecie się Państwo w krainę orientalnej Azji. Polecana dla ..

THE LEGENDS COLLECTION

Perfekcyjne połączenie smaków czarnej i zielonej herbaty pochodzących z najwyższych upraw z Cejlonu, wzbogaconych o płatki róży, słonecznika, nagietka oraz naturalne aromaty z

truskawki i cytryny sprawi, że przeniesiecie się Państwo w krainę orientalnej Azji. 

Polecana dla osób szukających wyjątkowego subtelnego a zarazem kojącego smaku kwiatów i owoców. 

Uznawana i uwielbiana przez miłośników herbaty typu blended na całym świecie. 

Filiżanka dobrze zaparzonej herbaty ORIENTAL NIGHTS doda energii i świeżości zarówno rano jak i w godzinach popołudniowych po ciężkim dniu pracy. 

Waga: 25 x 2 g

Opakowanie: oryginalne producenta, kartonik

Typ i skład herbaty: herbata w torebkach, mieszana zawierająca herbatę CZARNĄ BOPF, herbatę ZIELONĄ, płatki kwiatów róży, nagietka, słonecznika oraz ekstrakt z truskawki i cytryny.

Bez konserwantów.

BOPF (skr. Broken Orange Pekoe Fannings) – oznaczenie czarnej herbaty informuje, że poddawana jest procesowi łamania liści do postaci drobnej granulki. Do produkcji tej herbaty zbierane są drobne, najdelikatniejsze liście pochodzące z najwyższych części pędu herbacianego. 

Sposób parzenia:

"Herbata odda wszystko, co w niej tkwi, jeśli otrzyma wszystko czego potrzebuje"

1) Ilość suszu: 1 torebka na filiżankę.
2) Woda: bardzo ważny etap. Herbata jest bardzo wrażliwa na wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Dlatego ważne jest aby do zaparzenia bardzo dobrej, aromatycznej herbaty użyć wody miękkiej o małej zawartości wapnia. Jeśli takiej nie posiadamy w naszych kranach, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie filtrów domowych, wyposażonych w wymienniki jonowe i węgiel aktywowany do usuwania wapnia, chloru oraz ołowiu i miedzi. Można również użyć wody mineralnej, niegazowanej, niskowęglanowej. 
4) Temperatura wody: 97˚C tzw. biały wrzątek, czyli po zagotowaniu się wody proszę poczekać aż przestanie wrzeć
5) Czas zaparzania: 3-5 min pod przykryciem

Największe swoje właściwości herbata posiada do 20 min po jej zaparzeniu.

Liście tej herbaty można zaparzyć 1 raz!

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry