Yala 25 torebek

rating
  • 12,50 zł
  • Cena w punktach:240
  • Marka: MABROC
  • Punkty lojalnościowe:12
  • Dostępność:Na stanie

Kolejna herbata z Kolekcji Legend. Nazwa pochodzi od regionu na Sri Lance, w którym znajduje się słynny Park Narodowy. Podobnie jak noc w spędzona wśród dzikiej przyrody i lampartów w Yala, tak i filiżanka herbaty Nights dostarczy niezapomnianych wrażeń. Doskonała czarna herbata, nasączana ekstrakte..

Kolejna herbata z Kolekcji Legend. Nazwa pochodzi od regionu na Sri Lance, w którym znajduje się słynny Park Narodowy. Podobnie jak noc w spędzona wśród dzikiej przyrody i lampartów w Yala, tak i filiżanka herbaty Nights dostarczy niezapomnianych wrażeń. Doskonała czarna herbata, nasączana ekstraktem z egzotycznej limonki, z lekką nuta ekstraktu z truskawki. Wszystko to wzbogacone o liście z jabłka i czarnej porzeczki. Herbata ta z pewnością będzie doskonałą odświeżającą alternatywą po ciężkim dniu pracy.

Waga: 25 x 2g

Opakowanie: oryginalne producenta, kartonik

Typ i skład herbaty: herbata w torebkach, mieszana zawierająca herbatę CZARNĄ BOPF, kwiat suszonego jabłka, liście czarnej porzeczki, skórkę pomarańczową, skórkę cytrynowę, ekstrakt z truskawki oraz limonki. Bez konserwantów.

BOPF (skr. Broken Orange Pekoe Fannings) – oznaczenie czarnej herbaty informuje, że poddawana jest procesowi łamania liści do postaci drobnej granulki. Do produkcji tej herbaty zbierane są drobne, najdelikatniejsze liście pochodzące z najwyższych części pędu herbacianego. 

Sposób parzenia:

"Herbata odda wszystko, co w niej tkwi, jeśli otrzyma wszystko czego potrzebuje"

1) Ilość suszu: 1 torebka na filiżankę.
2) Woda: bardzo ważny etap. Herbata jest bardzo wrażliwa na wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Dlatego ważne jest aby do zaparzenia bardzo dobrej, aromatycznej herbaty użyć wody miękkiej o małej zawartości wapnia. Jeśli takiej nie posiadamy w naszych kranach, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie filtrów domowych, wyposażonych w wymienniki jonowe i węgiel aktywowany do usuwania wapnia, chloru oraz ołowiu i miedzi. Można również użyć wody mineralnej, niegazowanej, niskowęglanowej. 
4) Temperatura wody: 97˚C tzw. biały wrzątek, czyli po zagotowaniu się wody proszę poczekać aż przestanie wrzeć
5) Czas zaparzania: 3-5 min pod przykryciem

Największe swoje właściwości herbata posiada do 20 min po jej zaparzeniu.

Liście tej herbaty można zaparzyć 1 raz!

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry