Akcesoria

Filtry Papierowe XS

12,80 zł

Opis: Filtry papierowe MOUNT EVEREST w rozmiarze XS pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć filiżankę 250 ml swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do naparu.Filtry pozos..

rating
(0)

Filtry Papierowe S

13,60 zł

Opis: Filtry papierowe niemieckiej firmy MOUNT EVEREST w rozmiarze S pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć imbryk max 800ml swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do na..

rating
(0)

Filtry Papierowe L

16,00 zł

Opis: Filtry papierowe niemieckiej firmy MOUNT EVEREST w rozmiarze L pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć imbryk max 2L swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do napar..

rating
(0)

Filtry Papierowe XS z uchwytem

14,40 zł

Filtry papierowe TBAR w rozmiarze XS pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć filiżankę 250 ml swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty, a dodatkowy patyczek załączony w zestawie ułatwi jego użycie. Filtry wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całe..

rating
(0)

Chwytnik do Filtrów

8,50 zł

Opis: Specjalny uchwyt do filtrów papierowych wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Najlepiej nadaje się do filtrów o co najmniej  rozmiarze L.  Długość produktu: 16,9 cm.  Opakowanie: 1 sztuka Sposób użycia: Przyciśnij chwytnik w wyz..

rating
(0)

Zaparzacz Teleskopowy

32,00 zł

Opis: Praktyczny i elegancki zaparzacz teleskopowy do zaparzania herbaty. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, złożony z rozsuwanych uchwytów, które dopasowują się do wysokości naczynia.  Wymiary produktu: Chwytnik o średnicy 9,5cm, zaparzacz o średnicy 5 cm i wyso..

rating
(0)

Miarka Dwustronna

32,00 zł

Opis: Trwała, elegancka i niezwykle wygodna dwustronna miarka do herbaty firmy Mount Everest. Wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej. Umożliwia odmierzenie porcji herbaty na filiżankę – 3g suszu oraz czajniczek – 15g - odpowiednik 5 filiżanek. Niezbędna w każdym domu! Dług..

rating
(0)

Szczypce

17,90 zł

Opis: Eleganckie, wygodne i praktyczne szczypce do wyciskania i wyjmowania filtrów lub torebek herbaty po ich zaparzeniu. Dzięki swojemu kształtowi w łatwy sposób można wyjąć torebkę herbaty z filiżanki lub czajniczka, a dzięki specjalnym otworom w szczypcach w doskonały sposób można wycisnąć f..

rating
(0)

Termometr chromowany

55,00 zł

Opis: Elegancki, wygodny i niezwykle praktyczny stalowy termometr do pomiaru temperatury wody w czasie zaparzania idealnej filiżanki herbaty. Produkt ten przyda się każdemu miłośnikowi herbaty liściastej, wymagającej, w zależności od gatunku, odpowiedniej temperatury parzenia. Wykorzy..

rating
(0)

Dzbanek "SWAN"

99,00 zł

Piękny, ręcznie malowany dzbanek w kształcie łabędzia. Wykonany z wysokiej jakości porcelany. Doskonale sprawdza się w każdym domu dlatego będzie również eleganckim i trafionym prezentem dla ważnej osoby.  Opakowanie: Składa się z 1 sztuki dzbanka porcelanowego o pojemności max 1200 m..

rating
(0)

Filiżanka "SWAN"

22,50 zł

Piękna, ręcznie malowana filiżanka do zestawu "SWAN". Wykonana z wysokiej jakości porcelany. Doskonale sprawdza się w każdym domu dlatego będzie również eleganckim i trafionym prezentem dla ważnej osoby.  Opakowanie: Składa się z 1 sztuki filiżanki porcelanowej o pojemności max 100 ml..

rating
(0)

Dzbanek z filiżanką

79,90 zł

Opis: Prosty a zarazem elegancki dzbanek z filiżanką wykonany z białej, gładkiej porcelany. Dzbanek dodatkowo wyposażony jest w zaparzacz wykonany ze stali nierdzewnej.  Doskonale prezentuje się w każdym domu dlatego będzie również pięknym prezentem dla bliskiej osoby.  Opak..

rating
(0)

Filiżanka do degustacji

50,00 zł

Opis: Zaparz i posmakuj herbaty jak prawdziwy ekspert i degustator. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowo praktyczną filiżankę, która pozwoli na przygotowanie odpowiedniej ilości doskonałego naparu cejlońskiej herbaty. Wykonana z białej porcelany będzie również świetnym dodatkiem do herbaty..

rating
(0)

Kubek Ceylon Elephant

25,50 zł

Piękny i delikatny kubek wykonany z białej porcelany ze złotymi dekoracjami w cejlońskie słonie. Zapakowany w eleganckie opakowanie stanowić będzie świetny prezent do herbaty dla bliskiej i ważnej osoby.  Opakowanie: Składa się z 1 sztuki kubka porcelanowego o pojemności do 350 m..

rating
(0)

Zestaw do herbaty "THEA"

130,00 zł

Piękny i elegancki porcelanowy zestaw do herbaty "THEA". Wykonany z wysokiej jakości porcelany, pomalowanej w kolorze czerwonym. Doskonale sprawdza się w każdym domu. Zestaw będzie również doskonałym prezentem dla ważnej osoby.  Opakowanie: Składa się z 1 sztuki dzbanka porcelanowego ..

rating
(0)

Puszka BAMBUS

29,90 zł

Oryginalna i elegancka puszka metalowa w kształcie bambusa, do przechowywania herbaty lub materiałów sypkich. Zaopatrzona w dodatkowe wewnętrzne wieczko pozwoli na dłuższe zachowanie świeżości produktu.  Opakowanie: Składa się z 1 puszki metalowej w kształcie bambusa o śr. 78 mm i wys..

rating
(0)

Klepsydra 3-5-7

40,00 zł

Opis: Elegancki i uniwersalny zestaw klepsydr do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty. Zawiera w sobie klepsydrę 3 – 5 – 7 minutową do odpowiednio zielonej, białej, czarnej herbaty oraz ziół.   Wymiary produktu: 9 x 8 cm Opakowanie: 1 sztuka&nbs..

rating
(0)

Klepsydra 3 min

15,00 zł

Opis: Elegancka i uniwersalna klepsydra z piaskiem koloru zielonego do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty zielonej, białej lub lekkiej czarnej.  Wymiary produktu: 7,8 x 2,3 cm Opakowanie: 1 sztuka ..

rating
(0)

Klepsydra 7 min

15,00 zł

Opis: Elegancka i uniwersalna klepsydra z piaskiem koloru różowego do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty czarnej o bardzo esencjonalnym smaku i goryczy lub ziół.  Wymiary produktu: 7,8 x 2,3 cm Opakowanie: 1 sztuka ..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 19 z 19 (1 stron)