Akcesoria

Filtry Papierowe XS

15,50 zł

Opis: Filtry papierowe MOUNT EVEREST w rozmiarze XS pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć filiżankę 250 ml swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do naparu.Filtry pozos..

rating
(0)

Filtry Papierowe S

17,00 zł

Opis: Filtry papierowe niemieckiej firmy MOUNT EVEREST w rozmiarze S pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć imbryk max 800ml swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do na..

rating
(0)

Filtry Papierowe L

18,50 zł

Opis: Filtry papierowe niemieckiej firmy MOUNT EVEREST w rozmiarze L pozwalają w łatwy i wygodny sposób zaparzyć imbryk max 2L swojej ulubionej, wyśmienitej herbaty. Wykonane z wysokiej jakości masy z drewna celulozowego, umożliwiają przedostanie się całego smaku i aromatu z liści do napar..

rating
(0)

Chwytnik do Filtrów

12,50 zł

Opis: Specjalny uchwyt do filtrów papierowych wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Najlepiej nadaje się do filtrów o co najmniej  rozmiarze L.  Długość produktu: 16,9 cm.  Opakowanie: 1 sztuka Sposób użycia: Przyciśnij chwytnik w wyz..

rating
(0)

Zaparzacz Teleskopowy

40,00 zł

Opis: Praktyczny i elegancki zaparzacz teleskopowy do zaparzania herbaty. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, złożony z rozsuwanych uchwytów, które dopasowują się do wysokości naczynia.  Wymiary produktu: Chwytnik o średnicy 9,5cm, zaparzacz o średnicy 5 cm i wyso..

rating
(0)

Miarka Dwustronna

40,00 zł

Opis: Trwała, elegancka i niezwykle wygodna dwustronna miarka do herbaty firmy Mount Everest. Wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej. Umożliwia odmierzenie porcji herbaty na filiżankę – 3g suszu oraz czajniczek – 15g - odpowiednik 5 filiżanek. Niezbędna w każdym domu! Dług..

rating
(0)

Szczypce

29,99 zł

Opis: Eleganckie, wygodne i praktyczne szczypce do wyciskania i wyjmowania filtrów lub torebek herbaty po ich zaparzeniu. Dzięki swojemu kształtowi w łatwy sposób można wyjąć torebkę herbaty z filiżanki lub czajniczka, a dzięki specjalnym otworom w szczypcach w doskonały sposób można wycisnąć f..

rating
(0)

Termometr

65,00 zł

Opis: Elegancki, wygodny i niezwykle praktyczny stalowy termometr do pomiaru temperatury wody w czasie zaparzania idealnej filiżanki herbaty. Produkt ten przyda się każdemu miłośnikowi herbaty liściastej, wymagającej, w zależności od gatunku, odpowiedniej temperatury parzenia. Wykorzy..

rating
(0)

Filiżanka do degustacji

62,50 zł

Opis: Zaparz i posmakuj herbaty jak prawdziwy ekspert i degustator. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowo praktyczną filiżankę, która pozwoli na przygotowanie odpowiedniej ilości doskonałego naparu cejlońskiej herbaty. Wykonana z białej porcelany będzie również świetnym dodatkiem do herbaty..

rating
(0)

Dzbanek z filiżanką

99,90 zł

Opis: Prosty a zarazem elegancki dzbanek z filiżanką wykonany z białej, gładkiej porcelany. Dzbanek dodatkowo wyposażony jest w zaparzacz wykonany ze stali nierdzewnej.  Doskonale prezentuje się w każdym domu dlatego będzie również pięknym prezentem dla bliskiej osoby.  Opak..

rating
(0)

Elektroniczny Timer

29,99 zł

Opis: Elektroniczny timer/minutnik to podstawa każdej kuchni, gdzie często wymaga się precyzyjnego pomiaru czasu. Urządzenie ma funkcję odliczania czasu dochodzącą do blisko 100 minut dlatego sprawdzi się nie tylko przy parzeniu herbaty. Produkt jest łatwy w obsłudze i pozwala na precyzyjne ust..

rating
(0)

Elektroniczny Timer 4w1

29,99 zł

Opis: Elektroniczny timer/minutnik 4w1 to podstawa każdej kuchni, gdzie często wymaga się precyzyjnego pomiaru czasu. Urządzenie ma funkcję odliczania czasu dochodzącą do blisko 100 minut dlatego sprawdzi się nie tylko przy parzeniu herbaty. Oprócz tego ma funkcję zegarka, temperatury pomieszcz..

rating
(0)

Klepsydra 3-5-7

60,00 zł

Opis: Elegancki i uniwersalny zestaw klepsydr do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty. Zawiera w sobie klepsydrę 3 – 5 – 7 minutową do odpowiednio zielonej, białej, czarnej herbaty oraz ziół.   Wymiary produktu: 9 x 8 cm Opakowanie: 1 sztuka&nbs..

rating
(0)

Klepsydra 3 min

19,99 zł

Opis: Elegancka i uniwersalna klepsydra z piaskiem koloru zielonego do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty zielonej, białej lub lekkiej czarnej.  Wymiary produktu: 7,8 x 2,3 cm Opakowanie: 1 sztuka ..

rating
(0)

Klepsydra 5 min

19,99 zł

Opis: Elegancka i uniwersalna klepsydra z piaskiem koloru brązowego do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty białej lub mocnej czarnej.  Wymiary produktu: 7,8 x 2,3 cm Opakowanie: 1 sztuka ..

rating
(0)

Klepsydra 7 min

19,99 zł

Opis: Elegancka i uniwersalna klepsydra z piaskiem koloru różowego do odmierzania czasu potrzebnego do zaparzenia herbaty czarnej o bardzo esencjonalnym smaku i goryczy lub ziół.  Wymiary produktu: 7,8 x 2,3 cm Opakowanie: 1 sztuka ..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 16 z 16 (1 stron)