Herbata biała

Zastanawiasz się nad podarowaniem bliskiej osobie prezentu w postaci ekskluzywnej herbaty w drewnianej szkatułce? W ofercie naszego sklepu dostępne są wyjątkowe herbaty białe ze Sri Lanki – susząca się 2 tygodnie Silver Tips oraz 4-tygodniowa Golden Tips. Czas suszenia znacząco wpływa na doznania podczas degustacji. Ten klasyczny napój jest najmniej przetworzoną postacią herbaty – zawiera najwięcej naturalnych składników, a przede wszystkim antyoksydantów, dzięki czemu nazywany jest ELIKSIREM MŁODOŚCI. To doskonały pomysł na podarunek dla herbacianego pasjonata, który docenia smakowe oraz zdrowotne walory napojów z Azji. Sprawdź wszystkie produkty bardzo dobrej jakości dostępne w naszym sklepie internetowym.

Silver Tips 50g

75,00 zł

Od zawsze herbata biała była przywilejem ludzi bogatych. O jej wyjątkowości przesądzał proces produkcji. Krzewy herbaciane, które mają zrodzić pączki znajdujące się na szczycie pędu herbacianego chroni się przed promieniami słońca, tak aby nie wykształciły chlorofilu, czyli barwnika nadającego zielo..

rating
(0)

Golden Tips 50g

75,00 zł

Od zawsze herbata biała była przywilejem ludzi bogatych. O jej wyjątkowości przesądzał proces produkcji.Krzewy herbaciane, które mają zrodzić pączki znajdujące się na szczycie pędu herbacianego chroni się przed promieniami słońca, tak aby nie wykształciły chlorofilu, czyli barwnika nadającego zielon..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)