Herbata czarna

Czarna herbata ceylon zachwyca głębokim smakiem i aromatem. Produkt ten nie tylko dobrze smakuje, ale ma również zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Herbata cejlońska pomaga dbać o linię, chroni przed rakiem, poprawia funkcje układu trawiennego, chroni przed cukrzycą, obniża poziom cholesterolu, zmniejsza ryzyko zawału serca, odkaża organizm oraz zwalcza wolne rodniki. Jako jej właściwości możemy również wymienić fakt, iż zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego oraz wspomaga walkę z próchnicą.

W swojej ofercie posiadamy

 

Herbatę z Ceylonu znajdą Państwo w naszej ofercie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi herbatami zielonymi  

Lover's Leap 75g

35,50 zł 39,50 zł -10%

Wysoko w górach, w pięknym regionie Nuwara Eliya, znajduje się najbardziej znany herbaciany „ogród” na świecie- PEDRO Estate. To właśnie tam tworzy się niezwykłą herbatę o romantycznej nazwie Lover’s Leap, nazywaną również „szampanem” wśród cejlońskich herbat. Plantacje tej herbaty znajduj..

rating
(0)

Lover's Leap 125g

25,75 zł 28,50 zł -10%

Wysoko w górach, w pięknym regionie Nuwara Eliya, znajduje się najbardziej znany herbaciany „ogród” na świecie- PEDRO Estate.To właśnie tam tworzy się niezwykłą herbatę o romantycznej nazwie Lover’s Leap, nazywaną również „szampanem” wśród cejlońskich herbat.Plantacje tej herbaty znajdują się na wys..

rating
(0)

Inverness 125g

25,75 zł 28,50 zł -10%

Nazwa plantacji, z której pochodzi ta herbata, została nadana w XIX wieku przez szkockiego plantatora- J. Rossa. Jako pierwszy odkrył on tereny cejlońskiego Highland. Nazwą Inverness nawiązał do swojego ukochanego miasta, które znajduje się w szkockim regionie Highland.Herbata ta uprawiana..

rating
(0)

Robgill 125g

25,75 zł 28,50 zł -10%

Wraz z Lover’s Leap i Inverness są jednymi z najlepszych gatunkowo herbat na świecie, uprawianych na bardzo dużych wysokościach.Herbata czarna Robgill uprawiana jest na wysokości 1930 m n.p.m. w Dolinie Fordyce w Regionie górskim Hatton.Z tego regionu pochodzi herbata o mocnym złotym kolorze, bogaty..

rating
(0)

Ingestre 125g

25,75 zł 28,50 zł -10%

Słynna plantacja na wysokości 1440 m n.p.m. zlokalizowana w Dolinie Fordyce u podnóża świętej Góry Adama.Produkowana herbata w tym regionie charakteryzuje się głębokim kolorem, mocnym aromatem oraz wyrazistym smakiem.Doskonale nadaje się do picia z mlekiem.Waga: 125 gOpakowanie: oryginalne producent..

rating
(0)

Zestaw Herbat

100,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy 4 najlepszych cejlońskich herbat czarnych z kolekcji SINGLE GARDEN 1 szt - LOVERS LEAP 125g 1 szt - INVERNESS 125g 1 szt - INGESTRE 125g 1 szt - ROBGILL 125g Zestaw zapakowany jest w piękne, efektowne czerwone opakowanie, które spodoba się każdemu! Wspaniały prezent ..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)