Herbata zielona

Zielona herbata ze Sri Lanki to prawdziwe źródło zdrowia! Przede wszystkim przyspiesza ona proces odchudzania, przedłuża życie i chroni przed demencją, zmniejsza ryzyko rozwoju raka, wspomaga pracę mózgu i układu krążenia, zapobiega paradontozie, poprawia wygląd skóry oraz przeciwdziała cellulitowi!

 

Nic więc dziwnego, że Azjaci picie zielonej herbaty uznają za filozofię życia!

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Posiadamy również herbatę czarną.

Zielona Curls 200g

42,50 zł

Herbata Zielona Curls wraz z Young Hyson są to najlepsze jakościowo herbaty zielone pochodzące z Cejlonu. Różnią się jedynie procesem ich produkcji oraz nieco kolorem, gdyż liście herbaty zielonej Curl są nieco ciemniejsze. Ta herbata pochodzi z bardzo wysokich upraw (High Grown- ponad 120..

rating
(0)

Zielona Young Hyson 100g

31,50 zł

Herbata Zielona Young Hyson jest to najlepszej jakości herbata zielona z Cejlonu z najwyższych upraw (High Grown- ponad 1900 m n.p.m.) Do produkcji tej herbaty zbierane są tylko najmłodsze i najdelikatniejsze liście tuż przed porą deszczową, dzięki czemu dwa młodziutkie listki znajdujące się w najwy..

rating
(0)

Zielona Oliphant 100g

28,50 zł

Plantacja Oliphant to jedna z pierwszych herbacianych plantacji jakie zostały założone na wyspie. Należy do jednej z najbardziej znanych i szanowanych. Jej historia sięga 1830 roku kiedy sir Anthony Oliphant otrzymał jedną z 30 pierwszych sadzonek herbaty, przemyconych wówczas z Chin. Do dziś planta..

rating
(0)

Zielona Soursop 100g

27,50 zł

Rozkoszuj się doskonałym egzotycznym smakiem owocu soursop z zieloną herbatą. Świeży owoc flaszowca miękkociernistego jak brzmi jego botaniczna nazwa, zyskał ogromną sławę, dzięki naturalnym właściwościom zabijania komórek nowotworowych. Dzięki temu nazywa się go „magicznym owocem tropików”. Niektór..

rating
(5)

Zielona Miętowa 100g

27,50 zł

Znakomite połączenie zielonej herbaty i mięty posiada nie tylko walory smakowe lecz wiele dobroczynnych właściwości. Przede wszystkim pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka oraz wpływa pozytywnie na układ naczyniowo –sercowy. Pobudza, dodaje energii, doskonale oczyszcza organizm z toksyn a e..

rating
(0)

Zielona Curls 25 torebek

17,50 zł

Herbata Zielona Curls w torebkach. Pochodzi z wysokich upraw (High Grown- ponad 1200 m n.p.m.) Do produkcji tej herbaty zbierane są większe liście znajdujących się w górnych częściach pędu herbacianego, które poddawane są procesowi łamania liści. W smaku nieco ostrzejsza, pełniejsza, przec..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)