Klub tea lovers

Witamy Państwa w cudownym świecie cejlońskiej herbaty


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy Państwu możliwość wstąpienia do naszego wyjątkowego klubu TEA LOVERS.Dzięki członkostwu w klubie czekają na Państwa promocje w postaci darmowych herbat, próbek oraz rabatów.

Jak dołączyć do naszego klubu? To bardzo proste! Wystarczy, że przy składaniu zamówienia na naszej stronie www.herbatazcejlonu.pl zarejestrują Państwo konto.

Dzięki rejestracji od razu każdy Klient naszego sklepu, zostanie włączony do programu promocyjnego TEA LEAVES.

Promocja polega na zbieraniu liści herbaty, które otrzymują Państwo za każde dokonane u nas zakupy. Każda wydana złotówka to jeden liść. Zebrane liście wymieniać można na różnego rodzaju nagrody w postaci darmowych herbat, upustów, a w niedalekiej przyszłości również wysokiej jakości akcesoria do zaparzenia herbaty.


Aby móc skorzystać z promocji należy uzbierać odpowiednią ilość listków w przeciągu 1 roku od momentu dokonania swoich pierwszych zakupów, wg schematu w dolnej części strony.

Kolejną korzyścią z członkostwa w naszym Klubie będą próbki herbaty wraz z każdym zamówieniem, które można samemu zdegustować lub podarować w prezencie rodzinie, przyjaciołom czy znajomym.

Rejestracja ułatwi również podgląd wcześniejszych zamówień, sprawdzenie ich statusu i dokonanie w dużo szybszy sposób kolejnych zakupów.
 
Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie już dziś!
 
* Jeśli Państwo nie chcą przystąpić do Klubu a zatem nie wyrażają chęci rejestracji konta na naszej stronie www.herbatazcejlonu.pl, mogą Państwo dokonać zakupu korzystając z formularza zamówienia jednorazowego.

1000 listków – 10 % rabatu do kolejnego zamówienia.

700 listków – 7 % rabatu do kolejnego zamówienia

650 listków – 6,5 % rabatu do kolejnego zamówienia

600 listków – 6 % rabatu do kolejnego zamówienia

500 listków – 5 % rabatu do kolejnego zamówieniaRegulamin Klubu Tea Lovers >>