O mnie

„Nie interesuje mnie nieśmiertelność,

interesuje mnie tylko smak herbaty”


Kiedy dziesięć lat temu, pierwszy raz przybyłem na Sri Lankę, od razu miałem wrażenie, że znalazłem się niemal u bram raju.
Zakochałem się w tej krainie, spotkałem wielu wspaniałych, życzliwych ludzi, a przede wszystkim poznałem smak prawdziwej cejlońskiej herbaty.

Od tamtego czasu, pracując w branży turystycznej wracałem tu i wracam nadal, zawsze z takimi samymi emocjami, jak za pierwszym razem. Drogi moje i moich gości stale wiodły nas na bezkresne plantacje herbaty – prawdziwego skarbu Sri Lanki. Kto nie pił herbaty z Cejlonu – ten nie pił jej wcale – zrozumiałem tę prawdę doskonale!

Poznałem najważniejsze na wyspie fabryki, zaprzyjaźniłem się plantatorami i smakoszami herbaty. Postanowiłem więc podzielić się tą miłością i pasją do herbaty z Państwem. I zrodziła się idea rozpowszechnienia na rynku polskim najlepszych gatunków herbaty, z najlepszych plantacji, należących do firmy „MABROC” - jednej z największych firm produkujących herbatę na Sri Lance.

Moi Klienci, od lat doceniają smak i jakość herbaty, którą dziś, jako wyłączny dystrybutor mogę zaproponować Polakom. Zapraszam Państwa do zakupów w moim sklepie i dzielenia się ze mną miłością do Cejlonu i najlepszej herbaty świata.

Łukasz Mosz